Wiadomo więcej o Galerii Łomżyńskiej

Galeria Łomżyńska to nowy projekt Galerii Handlowej w Łomży. Wyróżnia się on nowoczesnym projektem i estetyką wpisującą się w miejscową architekturę. Ciekawy design zostanie połączony z pozostałością komina fabrycznego, znajdującego się na tym terenie. Galerię Łomżyńską na tle innych inwestycji tego typu wyróżnia rozsądek i logika zachowane w projekcie. Lokale handlowo-usługowe zostaną rozsądnie umieszczone na dostępnej powierzchni i będą do nich prowadzić przejrzyste korytarze. Górny poziom budynku zarezerwowano dla sklepów z elektroniką oraz pełniących rolę rozrywkową (w tym również gastronomia i kawiarnie). Ważną inwestycją będzie też udostępnienie dużego kompleksu kinowego, największego i najbardziej nowoczesnego w Łomży.

Kolejną zaletą Galerii Łomżyńskiej jest jej lokalizacja. Znajduje się ona niedaleko ulic Wojska Polskiego i Poznańskiej, co pozwala na szybki i wygodny dojazd do centrum miasta, ale także poza jego granice. Także komunikacja miejska bez problemu będzie docierać do okolicy Galerii.

Powierzchnia sklepu według obecnych planów ma wynieść 47 tys. metrów kwadratowych. Na tej powierzchni znajdzie się około 100 sklepów znanych marek, w tym hipermarket i Castorama.